Helsinki

Toimipaikka

Toimisto

Helsinki

Kornetintie 3
00380 Helsinki

Yhteyshenkilöt

Sami Nissinen

liiketoimintajohtaja

ENERGIAPALVELUT

sami.nissinen@fimpec.com

+358 40 348 5401

Mikko Turunen

toimitusjohtaja, Fimpec PMO Oy
johtaja, projektijohtopalvelut

PROJEKTIJOHTOPALVELUT

mikko.turunen@fimpec.com

+358 040 844 7566

Panu Rahikka

toimitusjohtaja,
Fimpec Consulting Oy

KONSULTOINTIPALVELUT

panu.rahikka@fimpec.com

+358 44 090 4266

Johan Appelqvist

liiketoimintajohtaja, teollisuus ja asiantuntijapalvelut

PROJEKTIJOHTOPALVELUT

johan.appelqvist@fimpec.com

+358 50 466 0907

Ana Reinbold

suunnittelupäällikkö

PROJEKTIJOHTOPALVELUT

ana.reinbold@fimpec.com

+358 (0) 44 780 5733

Esa Kunnassaari

operatiivinen johtaja,
projektipalvelut, Helsinki

PROJEKTIJOHTOPALVELUT

esa.kunnassaari@fimpec.com

+358 400 702 621

Juha Korteniemi

johtaja, projektijohtopalvelut,
myynti, Pohjois-Skandinavia

PROJEKTIJOHTOPALVELUT

juha.korteniemi@fimpec.com

+358 40 500 0301

Kreetta Manninen

Energiakonsultoinnin johtaja

KONSULTOINTIPALVELUT

kreetta.manninen@fimpec.com

+358 40 137 4362

Jussi-Pekka Kuivala

johtaja, energiakonsultointi

KONSULTOINTIPALVELUT

Ville Kirjonen

johtava konsultti, energiakonsultointi

KONSULTOINTIPALVELUT

ville.kirjonen@fimpec.com

+358 400 442 109

Luis Rudolphy

myyntijohtaja,
kansainvälinen myynti

FIMPEC GROUP

luis.rudolphy@fimpec.com

+358 40 197 2323

Mika Ilmonen

suunnittelupäällikkö, energia,
sähkö ja automaatio

ENERGIAPALVELUT

mika.ilmonen@fimpec.com

+358 45 145 9331

Susanna Vähäsarja

operatiivinen ja kehitysjohtaja

ENERGIAPALVELUT

susanna.vahasarja@fimpec.com

+358 40 348 5664

Teemu Rönkkönen

myyntipäällikkö, kiinteistökehityspalvelut ja BIM

PROJEKTIJOHTOPALVELUT

teemu.ronkkonen@fimpec.com

+358 400 903 723